KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 9262211
nr 926 2211
Gouache
Unnebo, tjurfäktning, signerad, -55, 29x35
Utrop:
400 kr
måndag 24 november 2014
kl 20:27:22
Gouache